Kempton, Lingfield ve Chepstow için Cumartesi at yarışı ipuçları

0

medya

14:20 Kempton Park – McFabulous (kazan)

Belirli bir at için özel olarak hazırlanmış bir yarış olsaydı, Relkeel Hurdle (2m5f) olurdu (genellikle Cheltenham’da koşulur), sadece Kempton çevresinde koşardı.

Cheltenham’ın Yılbaşı fikstürünü terk etmek zorunda kalmasıyla, yarış burada yeniden planlandı ve McFabulous onu seviyor olmalı.

Bundan çok daha zayıf bir yarışmada olmasına rağmen, geçen sezonun sonunda olağanüstü bir parkur ve mesafe galibi oldu.

Geçen sefer Newbury’de 1. Sınıfta iyi bir üçüncülükten önce, bu sezon ilk sezonunda Pers Savaşı’nı kazandı, burada geride kaldı ve göreceli deneyimsizliği nedeniyle biraz geride kaldı.

Yolculuk ve sınıfta yaşanan bu düşüş, onun kafasını geri aldığını görebilir ve antrenörünün ve sahibinin gelecekteki büyük ödüller hayal etmesini sağlayabilir.

13:05 Lingfield Park – Birleşik Cephe (her bir yol)

Atları gençleştirmek söz konusu olduğunda Midas dokunuşuna sahip gibi görünen Mick Appleby’den başka sahalardan ‘atlamaları’ iyileştirmede daha iyi pek çok eğitmen yok.

Süre Birleşik cephe o kadar da gelişmedi, geçen ay Chelmsford’daki yeni bağlantıları için ilk başlangıcında ikinci bitirdiğini görmek güzeldi.

Bir zamanlar önceki antrenörü Aidan O’Brien tarafından o kadar çok düşünülmüştü ki, ilk çıkışında 32.000 £ koşullarında koştu ve aynı zamanda Royal Ascot’ta bir kız olarak koştu.

Belki de önceki bağlantılarının umduğu zirvelere ulaşmadı ve heyecan verici bir üreme önerisi olamadı, ama yine de bir yarış atı olarak çok fazla kilometreye sahip.

Chelmsford’daki ikincisinin bir reprodüksiyonu veya hatta eski bahçesindeki herhangi bir koşusu ve bu rekabetçi yedi yarışçı yarışta oraya çarpacak.

13:58 Chepstow – Öğrettiğiniz Tutun (her bir yol)

Ocak ayındaki handikapları takip edecek daha iyi bir antrenör yok, bir kez daha atları yer ağırlaştıkça kazananın muhafazasında olan Venetia Williams.

Öğretilen tutun hala hafif bir şekilde yarışıyor ve yine de yeteneğinin en iyisini sergilemiyor, ancak pek çok söz vermiş – hiçbiri şu anda 140 puan alan Demachine’i takip ettiği Ascot’taki son başlangıcından daha fazla değil.

Yolculuk, parkur ve zemin bu altı yaşındaki çocuğa uyacak şekilde ayarlandığında, en iyi işini geç saatlere kadar yapmak zorunda kalacak. Başkahramanlardan kilo alarak, onlara ödeme yaptırabilirdi.

İzlenecek Biri

Yarışın kendisi (11:45 Chepstow) biraz sıcak olabilir, ancak Harcayacak Ayı formunun bu sezon iki başlangıcında önerdiğinden çok daha iyi koştu.

Daha iyi tamponların bazılarında ve acemi engelli ilk maçında bazı çok akıllı atlara karşı oynadığı ilk sezonundan açıkça gelişti.

Geçen sefer çok iyi desteklenmişti (100 / 1’den 15 / 2’ye), bu da ondan daha fazlasının beklendiğini gösteriyordu.

Bazı rakiplerini başa çıkamayacak kadar ateşli bulabilir, ancak şansı kalmayacak. İyi koşarsa, engellere girdiğinde dizüstü bilgisayar için bir kişi olabilir.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply