Leopardstown Dublin Yarış Festivali 4 Kazanır 07 02 21

0

medya

Leopardstown’da Pazar

13:40

Ben ikna olmuştum Youmdor geçen sefer kazanacaktı. Son yanlışla yeni karşılaştı ve yayıldı, ama çabucak zıpladı ki bu da görmek güzeldi.

Engelleri aşan diğer tek başlangıcında çok kolay kazandı ve bence favori olana uygun bir yarış verecek.

14:10

Geçmişe bakamazsın Takdir Et yapabilir misin? Her şeye sahip gibi görünen çok iyi bir at.

Noel’de 2 metre hıza sahip olacağından emin değildim, ama o gün beni çok yanıldığını kanıtladı. Masaya dereceli form getiriyor ve bu sezon gördüğümüz en iyi acemi engelli oyuncusu olmadığını iddia etmek zor.

14:40

Babamın tarzını sevdim Saf Dahi son kez yaptı. Hackledi ve 3m’deki ilk denemesinde istediği kadar kolay kazandı.

Açıkçası, bu çok açık bir handikapta çok daha zor, ama o ağırlıkların sağ ucunda ve onu tekrar koşarken görmeyi dört gözle bekliyorum.

15:10

Seyahatteki düşüşün sorun olacağını sanmıyorum Maymunbalığı, gelecekteki bir Altın Kupa atına benzeyen. Bence o buradaki en iyi at ve sicili bunu gösteriyor.

Ben büyüktüm Son Sergi hayranıyım, ama geçen sefer Monkfish ile yaşayamadı ve bence yine aynı hikaye olacak.

15:40

Irish Gold Cup için beşten fazla yarışacağını düşünmüştüm, ama buna şaşırmadım Minella Indo sıraya giriyor. Geçen sefer Savilllerde alışılmadık bir düşüş yaşadı, ama atlar bunu yapıyor, bu yüzden hiç aşamalı değilim.

O, kariyerinde çok az yanlış yapmış bir at takımı ve bence bu onun büyük günü olabilir. Rachel Blackmore bu çatlama yarışını kazanabilirse harika olurdu.

16:10

Aklımdan geçti bu sezon ikiden iki ve burada hat-trick yapacağını düşünüyorum. Beklediğiniz gibi iyi ve rekabetçi bir yarış, ancak bu sezon yaşlanmış gibi görünüyor.

Kasım ayında Thurles’te iyiydi ve Aralık ayında Navan’da 2 milyon 4f’ye göre daha da iyiydi. Tekrar seyahate çıkar ve bence bu ona yakışır.

16:40

Birkaç yıl önce Relegate ile bu yarışı kazandım ve eyerdeki en iyi günlerimden birini verdim. Willie’ye benziyor [Mullins] tekrar kazanacak, ama belki de herkesin düşündüğü ile değil.

Brendi Aşk Willie için tek başlangıcında çok iyiydi, ama öyleydi Çay al, o zamandan beri JP McManus tarafından satın alınan.

Tea’yi ilk çıkışında Naas’ta bir tarlayı parçaladı ve bence en iyi çekmecenin dışında olabilir.

4 Seçimim Kazanacak

13:40 Leopardstown – Youmdor

14:40 Leopardstown – Saf Dahi

15:40 Leopardstown – Minella Indo

16:10 Leopardstown – Aklımı Geçti

Share.

About Author

Leave A Reply