Montreal Canadiens – Vancouver Canucks İddaa Tahminleri ve Oranları

0

medya

#BetYourWay ile NHL için kendi bahsinizi oluşturun. @Betway #BetYourWay hashtag’ini kullanarak isteğinizi bize tweet atın ve başlama vuruşundan önce fiyatlandırmasını sağlayacağız.

Betway Insider’ın 2020-21 NHL sezonu boyunca en iyi bahisler için NHL seçtikleri ve tahminler sayfası.

medya

Montreal Canadiens kazanır

İki takım arasındaki arka arkaya serilerde, bir takımın süpürmesi çok yaygın değildir. Canucks’ın Çarşamba günü Kanadalılara karşı kazandığı atış zaferinden sonra, Montreal’in Perşembe günü iki puanı almak için kovulması ihtimali var.

Canadiens, sezonun bu erken noktasında açık farkla daha güçlü bir takımdır ve Canucks’ın yüzde 45,3’üne kıyasla 5’e 5’de beklenen gol oranı yüzde 59,3’dür.

İlk maçı kaybetmelerinin en büyük nedeni, Canucks’ların Kanadalıların oyununa karşı altı powerplay’in keyfini çıkaran dengesiz bir ceza durumuydu. Tekrar olması pek olası değil.

Elias Pettersson gol atacak

Canucks’ın en yetenekli forveti, bu sezon beş maçta skorsuz kaldı ve sadece bir asistle oynadı. Kariyerinin iki sezonu boyunca, Pettersson 82 maçta 30’dan fazla gol ve 70 sayı ortalamasına sahipti ve şimdiden 13 şut attı.

Yüzde 17’nin üzerinde bir kariyer ortalaması olan şut yüzdesi ile Pettersson, daha erken gol atacak. O, bu sezon bir üzerinden toplamda beklenen gol toplamına sahip olan ve henüz gol atmayan tek Canuck.

Jonathan Drouin 1+ puan alacak

Kanadalılar takım düzeyinde iyi oynuyorlar ve komite tarafından gol atıyorlar, ancak Drouin, buzun her iki ucunda da olumlu katkıda bulunmasına rağmen henüz büyük bir maç yapmadı. Dikkatin çoğu, haklı bir nedenden ötürü bu hatta Nick Suzuki’ye verildi.

Yine de Drouin, 5’e 5’te kadroda beklenen en güçlü gol oranına sahip ve gösterişli ileriye doğru bir açıklama oyunu bekleniyor.

Özellikle fiziksel veya savunma açısından sağlam olmayan bir takıma karşı arka arkaya yapılan bir maçın ikinci yarısı, parlama zamanıdır.

8,5’in altında iki dakikalık cezalar

Son maçta ceza dolu bir ilişkiden sonra – özellikle bir takıma karşı çok orantısız olan – Canadiens antrenör kadrosunun şikayette bulunduğuna bahse girebilirsiniz.

NHL’yi yönetme gericidir, bu nedenle bu oyunun büyük bir kısmı muhtemelen eşit güçte oynanacaktır.

medya

Betway’i ziyaret edin NHL hatları sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply