NCAA Turnuvası için 3 seçim

0

GONZAGA

Gonzaga, 26-0’lık inanılmaz bir rekorla NCAA Turnuvasına geldiği için bu yıl tüm bunları kazanmanın en büyük favorisi.

Bulldoglar, şampiyonluğu kazanır ve 1976’daki Indiana Hoosiers’tan bu yana yenilmez bir sezonu tamamlayan ilk takım olurlarsa tüm zamanların en büyük kolej basketbol takımlarından biri olma şansına sahip.

Mart Çılgınlığı sırasında böylesine kısa bir favori üzerine bahis oynamak riskli, ancak Gonzaga destekçileri, Bulldog’lara Final Four’a ulaşma şansı veren olumlu bir çekilişle cesaretlendirilmelidir.

Iowa, Kansas ve Virginia – Gonzaga’nın parantez bölümündeki 2, 3 ve 4 numaralı tohumlar – normal sezon boyunca Bulldoglar tarafından rahatça dövüldü, bu nedenle favorilerin yapmaya çalıştıklarında korkacak hiçbir şeyi yok Batı bölgesinden zarar görmeden.

Üst düzey forvet Corey Kispert ve beş yıldızlı birinci sınıf gardiyanı Jalen Suggs tarafından yönetilen yığılmış bir kadroyla – ikisi de muhtemelen 2021 NBA Draftı’nda piyango seçimleri olacak – Gonzaga, turnuvadaki herhangi bir takımı alt etme yeteneğine sahip.

ALABAMA

Alabama, baskın futbol programıyla basketbol takımından çok daha iyi tanınıyor, ancak Crimson Tide bu yıl turnuvanın derinliklerine inmeye hazır görünüyor.

SEC normal sezon unvanını kazanan ve ardından SEC Turnuvasında zafer kazanan Alabama, Doğu bölgesinde 2002’den beri en yüksek seri olan 2 numaralı sırayı aldı.

Nate Oats’ın takımı ilk turda Iona ile karşılaşacak ve Elit Sekizde 1 Numaralı Michigan ile karşılaşabilir. Wolverines herhangi bir takım için zorlu bir maç olurdu, ancak yıldız muhafızı Isaiah Livers’ın ayak sakatlığıyla çıkması muhtemel olan Kızıl Dalga, Final Four’a çıkmak için büyük bir şansa sahip.

Alabama, Final Four’da görebildikleri Gonzaga da dahil olmak üzere herkesin işini zorlaştıracak türden hızlı, atletik bir takım.

SEC Yılın Oyuncusu Herb Jones’da, Bama’nın sertliği ve kazanma isteği yüksek basınçlı oyunlarda önemli bir faktör olacağı kesin olan deneyimli bir yıldıza sahip.

Alabama daha önce Final Four’a hiç katılmamıştı, ancak bu takım özel ve sonuna kadar gitmek için gereken tüm araçlara sahipler.

BAĞLANTI

Connecticut, bu yıl turnuvada sadece 7. sırada yer alıyor, ancak önde gelen golcü James Bouknight’ı dirsek sakatlığı ile sekiz maçta kaçırmasaydı kesinlikle daha üst sıralarda yer alırdı.

UCONN, Bouknight’ın sağlıklı olduğu normal sezonda sadece iki maç kaybetti ve Şubat ayındaki olası piyango seçiminin dönüşü, takımını turnuvanın en ilginç uyuyanlarından biri yaptı.

Huskies, geçen hafta Big East yarı finalinde Creighton’a 59-56 yenilmeden önce arka arkaya beş galibiyetle turnuvada oynadı.

Alabama ile ikinci turda karşılaşabilirler, ancak bu oyunu geçerlerse, Crimson Tide’ın izleyeceği nispeten affedici yolla karşılaşacaklar, zayıflamış bir Michigan takımı, Gonzaga’ya karşı potansiyel bir Final Four maçının önündeki en büyük engel. .

Connecticut, en yakın zamanda 2014’te olmak üzere turnuvayı dört kez kazanan hikayeli bir programdır ve bu yılki kadro, bu sezon Büyük Doğu’daki herhangi bir takımın maç başına en düşük puanına izin vererek, herhangi bir takım sorununa yol açacak savunma gücüne sahiptir.

Betway’i ziyaret edin kolej basketbol oranları sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply