New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahminleri 31 12 20

0

medya

#BetYourWay ile NBA için kendi bahsinizi oluşturun. @Betway #BetYourWay hashtag’ini kullanarak isteğinizi bize tweet atın ve başlama vuruşundan önce fiyatlandırmasını sağlayalım.

Burada Jack Green’in dördü NBA alır -e New York Knicks ve Toronto Raptors arasında Perşembe gecesi oynanacak maçı düşünün.

medya

New York Knicks (+9)

Raptors, açılış maçlarının üçünü de en az beş puan farkla kaybettikleri için bu sezon henüz başlamadı.

Bu, sezon başlamadan önce Toronto için kolay bir galibiyet gibi görünebilirdi, ancak Knicks şimdiye kadar 2-2’ye yükseldi ve şampiyonluk yarışmacıları Milwaukee karşısında 130-110 galibiyet dahil.

216 toplam puandan az

Her iki takım da bu sezon Knicks 21 ile hücum sıralamasında ligin alt yarısında yer alıyor.st ve Raptors en son 30 dakikada öldüinci.

Toronto’nun şimdiye kadarki üç maçından ikisi bu puanın altında kaldı ve bu, Knicks’in ligin beşinci en düşük oyun hızına sahip olduğu göz önüne alındığında, aynı şekilde gitmeli.

Julius Randle 22,5 puandan fazla

Randle, sezonun ilk dört maçında Knicks için bir yıldız gibi göründü, maç başına ortalama 24,8 sayı ve New York’un Cavaliers karşısında en son galibiyetini üç katına çıkardı.

Raptors, şu ana kadar üç oyuncunun üç maçta 26’dan fazla puan almasına izin verdi ve Randle, burada bu noktaya ulaşma olasılığı en yüksek Knicks oyuncusu.

Pascal Siakam 20,5 puandan fazla

Siakam, Raptors’un şu ana kadar oynadığı üç maçın ikisinde 20 sayı attı ve sezonun en iyi maçını Knicks’e karşı oynamalı.

Güçlü forvet şu anda Raptors’a maç başına 18,7 atış denemesiyle liderlik ediyor ve geçen sezon New York’a karşı iki maçta 23 ve 31 sayı attı.

medya

Betway’s için buraya tıklayın NBA oranları.

Share.

About Author

Leave A Reply