Newbury ve Doncaster için Cumartesi at yarışı ipuçları

0

12:40 Newbury – Eaton Hill (gidiş-dönüş)

Sekiz yaş ve üstü atlar için bu yeni yaşlı engel serisi gerçekten iyi bir konsept. İyi engelli genç atlardan kaçınabilen atlara izin verir.

Eaton Tepesi dokuz yaşındaki biri için hafifçe yarışıyor, ancak bu sezon iyi gelişme belirtileri gösterdi. Geçen sefer binicisi tartılmadığı için diskalifiye edilmişken, Doncaster’da bundan daha güçlü bir yarışta iyi bir galipti. O koşudan beri ara verdi ve buraya kendi lehine şartlarla geliyor.

İyi zemini takdir ediyor ve 120 puanına çok yaklaşmasını bekliyorum.

14:55 Doncaster – Ballywood (her yönden)

Neredeyse iki yıl oldu Ballywood kazananların bölmesindeydi, ama bence bu değişmek üzere.

Yedi yaşındaki oyuncu şu anda son galibiyet puanından 1 lb daha düşük, ancak geçen sezon Cheltenham Festivali de dahil olmak üzere o zamandan beri yenilgide iyi durumda. Bu yarış, maç cetveline geri dönmesi için iyi bir fırsat gibi görünüyor. Doncaster’ı iki başlangıçta kazanan ve ikinci bitiren güçlü bir gezgin ve kursa dönüş olumlu. Onun bahçesi de iyi durumda.

20:30 Southwell – Khatm (kazanır)

George Boughey, son 17 koşucusundan beşi ile galibiyet alan uçan formda avluya sahip. Bunlardan biri Khatm, Southwell’deki fiber ve yüzeyi ele alırsa, Chelmsford’daki galibiyetini kim takip etmeli.

O, sahadaki en yetenekli at ve yakın zamanda kazandığı formla geliyor, bu da onu yenmesi çok zorlaştıracak. Binicisi Mark Crehan, son kez galibiyet için aldığı 5lb’lik cezayı geçersiz kılan 5lb’yi çıkarır. Onu yenmek çok zor olacak.

4 Kazanmak

13:50 Newbury – Tabanca Kırbaçlanmış

Ocak ayında Kempton’da 10 ay boyunca ilk başlangıcında çok iyi seyahat etti ve ikinciliği bitirdi. Hala maruz kalmıyor ve bu onun için iyi bir fırsat gibi görünüyor.

14:05 Kelso – Mega Yeats

Henüz onun en iyisini göremiyoruz. Kısa süre önce bir atlama tamponu ile başlamasında iyi bir saniyeydi ve 124’ten iyi engelli görünüyordu.

15:05 Newbury – Gastara

Hala gelişiyor ve geçen sefer Sandown’da iyi bir üçüncü oldu. Bu daha zor, ama ilerici ve handikapın sağ ucunda.

15:15 Kelso – Shunter

Bu sezon gelişti ve Kasım ayında Greatwood Hurdle’ı iyi bir stille kazandı. Hala iyi tedavi edilmiş görünüyor ve yenilmesi zor olmalı.

medya

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply