Newbury ve Kelso’daki haftasonlarım

0

Atlama yarışları için oldukça sakin bir hafta sonu, ancak genellikle Cheltenham ve Aintree arasındadır.

Görünüşünü beğendim Kuzey Cape Kelso’daki engelleri aşarken (14:05). Bu sezon çitlere göre iyi bir formdaydı ve engellere göre 5 lb daha düşük olarak derecelendirildi, bu yüzden zeki antrenörü tarafından iyi bir yerleştirme olabilirdi. Jack Tudor da 5 libreyi ondan alıyor.

Newbury Cumartesi

Misty Viski (15:25) iki başlangıç ​​önce Kempton’daki Lanzarote Hurdle’da iyi bir saniyeydi ve son başlangıcında Sandown’da çok uzakta değildi. Sanırım 124 notundan oldukça iyi muamele gördü ve bu yarış onun için uzun vadeli bir plan olabilirdi.

Douvan ile ilişkisini görmek heyecan verici olacak. Jonbon Tamponda Nicky Henderson için ilk kez sahneye çıktı (17:45). Birkaç sterline (570.000 £) mal oldu ve Elle-Marie Holden için bir puan kazandığında ilk başlangıcında çok etkileyiciydi.

Eğer bu deneyimi yaşamamış olsaydı, birkaç galibiyete karşı bunu zor bulabilirdi, ama bir koşusu vardı ve çok, çok iyi olabilirdi.

PAZAR

Bay Coldstone Dublin Yarış Festivali’nde uzun bir yol kat etti. Jokeyinin umduğu kadar iyi toparlamadı, ama hareket etme şekli beni cesaretlendirdi. İlk maçında Willie için engelleri aştı ve burada iyi gitmesini bekliyorum.

Yukon Lil Geçen sefer Elimay’ın arkasında iyi bir üçüncü oldu. O zeki bir at. Geçen hafta Cheltenham’da Mares’ın Engelini kazanan Black Tears ve tamponu ile onu sürdüğümü hatırlıyorum. ikinci oldu. Muhtemelen yarışta bir sınıftan farklıdır ve tüm dövüşü Paul Townend altında alması gerekir.

Chatham Caddesi Delikanlı Festivalde Marsh Chase’de uzun bir yol kat etti. Tepeden aşağı inerken çekişme içindeydi ama çok kaliteli Chantry House ile gidemedi. Bu daha kazanılabilir ve onun Mick Winters’ını telafi etmesini bekliyorum.

Güzel Metal Kesinlikle ilk çıkışında durdu ve o zamandan beri Hanımeli ve diğer iyi kısrakların sahibi Kenny Alexander tarafından satın alındı. Gelecek vaat eden kısraklar ve kısraklar satın almaktan hoşlanıyor ve bu, o kalıptan başka görünüyor. Burada hepsi için fazla iyi olabilir.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply