O’Malley v Almeida Oranlar ve Tahminler

0

Burada Guy Giles’ın en iyi UFC 260’ta Sean O’Malley – Thomas Almeida için UFC seçimleri. En büyük dövüşlerin tüm seçimleri için Betway Insider’ı ziyaret edin.

O’Malley v Almeida Oranlar

Sean O’Malley, UFC 260’ta Thomas Almeida ile karşılaştığı Ağustos 2020’den bu yana ilk kez Octagon’a geri dönüyor.

‘Suga’, ilk turda geçirdiği bacak yaralanmasından kurtulamadığı bir dövüş olan Marlon Vera’nın elinde ilk kariyer kaybını yaşadığından beri kavga etmedi.

Ondan önce O’Malley, Dana White’ın Contender Serisindeki göz alıcı performansının ardından, üç dövüş sonrası ikramiye dahil olmak üzere art arda dört galibiyetten sonra UFC’deki en heyecanlı dövüşçülerden biriydi.

Kendine özgü tarzı ve mikrofondaki cesareti onu UFC için potansiyel bir yıldız yapıyor ve Cumartesi gününe ağır bir oyuncu olarak giriyor. favori.

Yine de onun için kolay bir mücadele olmayacak.

Almeida üç dövüş savaşı yapıyor olabilir, ancak Brezilyalı, ufak tefek sıklet bölümündeki herkesi rahatsız edecek araçlara sahip deneyimli bir dövüşçü.

29 yaşındaki oyuncu, 2014’teki ilk çıkışından bu yana UFC’de dokuz kez savaştı ve 22-4’lük etkileyici bir kariyer rekoruna sahip.

Kendine güvenen O’Malley’e karşı geri sıçramaya çalışacak ve dövüşe güçsüz.

O’Malley v Almeida tahmini

Bu dövüşün uzaklara gitmesi pek olası değil.

Her iki dövüşçünün de nakavt gücü var – aralarında nakavt ile 25 galibiyetleri var – aynı zamanda kendi bitmelerine karşı savunmasızlık gösteriyorlar.

O’Malley’in alışılmadık kickboks tarzı, geniş bir duruş ve sık sık yapılan hileler içeren, bugüne kadar kariyerinde oldukça etkili olduğunu kanıtladı.

Emekli Eddie Wineland karşısında yürüme mesafesindeki KO galibiyeti, bir rakip onu çalıştırmakta zorlandığında neler olabileceğini gösterdi.

O’Malley için tek endişe, bacak yaralanmaları geçmişidir – Vera’ya kaybettiği için tekrar yapmadan önce ayağını Andre Soukhamthath’a karşı incitti.

Almeida’nın kaygan Muay Thai’si, düşük vuruşlarıyla onu ciddi bir tehdit haline getirmesiyle kesinlikle bundan yararlanma yeteneğine sahip.

Beş dövüşte dört mağlubiyetten sonra, ‘Thominhas’ Cumartesi günü UFC hayatı için savaşıyor olabilir ve bu da performansına bir umutsuzluk unsuru ekleyebilir.

O’Malley son dövüşünden öğrenmiş olacak ve ondan hoşlansanız da hoşlanmasanız da ‘Suga’ gerçek anlaşma gibi görünüyor.

Grevleri üst üste yığmadan ve uzaktaki savaşı bitirmeden önce, Almeida’nın kaygan savunmasıyla moralini bozmasını bekleyin.

O’Malley KO, TKO veya diskalifiye ile kazanır

Betway’i ziyaret edin UFC bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply