Pazar fantezilerim ve 4 Kazanmak için seçimlerim

0

Navan

Pazar günü Navan’da iyi bir kart ve Ten Up Novice Chase ile başlıyor. Geçmişte bazı iyi atlar tarafından kazanıldı ve babam birkaç yıl önce Foxrock ile kazanmayı bile başardı.

Yoldan çok etkilendim Coko Plajı Geçen sefer Gowran Park’ta Thyestes Chase’i kazandı. İlk kez yanaklarını taktı ve büyük ölçüde iyileşti.

Vahşice zıpladı, bir rüya gibi seyahat etti ve kolaylıkla rekabetçi bir handikap kazandı. Bence bu kadar iyi kazanacak ve kendini Cheltenham’daki National Hunt Chase’de yenebilecek kişi olabilir.

Etrafta biraz vızıltı ve heyecan vardı Altın daha önce Ocak ayında bir Fairyhouse çıkışını yaptı. Pek çok kişi dövüldüğü için şok oldu, ancak kazanan o zamandan beri Dublin Yarış Festivali’nde iyi koştu ve bu yüzden form açıklandı.

Altın Bu yarışı kolaylıkla kazanmalı, özellikle birkaç hafta içinde Cheltenham’a giden teknede olacaksa.

Newbury

İyi yarış toplantılarının terk edildiklerinde yeniden planlandığını görmek her zaman iyidir ve Newbury’de Pazar gününün kartı farklı değildir. Pazar öğleden sonra izlemek için en iyi yarışların olması harika olacak.

Görmeyi dört gözle bekliyorum Lostintranslation Denman Chase’de.

Geçen sezon harikaydı ve bayram döneminden hiç bu kadar zevk almıyor gibi görünse de, baharda iyi geldi. Geçen sezon Altın Kupa’da cesurca üçüncü oldu ve bu forma tekrar koşarsa biraz duracak.

4 Kazanmak

13:50 Newbury

Nane durumu omzuna en fazla ağırlığı var ama bütün gün kalıyor. Lily Pinchin sırtından 5 lb alır ve bu çok yardımcı olur.

14:47 Navan

Fury Yolu geçen sezon Albert Bartlett’te iyi bir üçüncü oldu – çok iyi giden bir yarış. O akıllı bir at ve ideal koşulları bu olabilir.

15:35 Newbury

Cadzand hızlı gelişiyor. Noel’de Kempton’da ondan etkilendim ve eğer tekrar gelişirse, hedefi çok tehlikeli olabilir.

16:10 Newbury

Ballymoy yıllar boyunca bazı iyi yarışlarda koştu ve genellikle rekabetçidir. Uzun zamandır kazanamadı ama elinden gelenin en iyisini yapıyor ve geçen sefer Doncaster’da iyi bir ikinci oldu.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply