Pazar günleri Leopardstown’da izlenecek atlar

0

medya

13:40

Willie ve Gordon bu sezon gençlik bölümünde tüm asları elinde tutuyor gibi görünüyor ve bu yarış bir istisna değil. Quilixios İki başlangıcında iyi görünüyordu, ancak hem bu ırkların biçimini hem de neden uzun süredir görülmediğini sorgulamanız gerekiyor.

Youmdor Geçen sefer kazanacakmış gibi görünüyordu. Yarışını kazanmaya geldi, ama sonunda gerildi ve güverteye çıktı. Onun istikrarlı arkadaşı Ha D’or ilk çıkışında 2. Sınıfta üçüncü oldu ve o da gelişebilirdi.

14:10

Koydum Takdir Et Sezonun başında takip edilecek bir at olarak ve onun bunun için favori olduğunu ve önümüzdeki ay Cheltenham’da Supreme Novices ‘Hurdle’ı görmek beni şaşırtmadı.

Burada fiyatı düşük olacak, ancak daha önce bu atların çoğunu dövmüş ve bunu tekrar yapmak için hafif bir çaba göstermeli. Bence o gerçek anlaşma.

14:45

JP McManus’un bunu kazandığını söylemek doğru olur!

Damalık Geçen hafta Navan’da hortumlandı ve Mark Walsh’un seçilmiş ağzı. Yol boyunca kazanan gibi dolaştı ve hiçbir zaman tehlikede değildi.

Saf DahiTed Walsh tarafından eğitilen, geçen ay 3 milyonun üzerindeki ilk denemesinde 52 boy farkla kazandı. 127’lik handikap işaretinde hala biraz yer olabilir ve sırtında hoş bir düşük yarış ağırlığı var. Geçen sefer yaptığı gibi kolay bir liderlik elde edemeyecek, ama baya kolay sürüleceğini umuyorum.

15:10

Flogas Novice Chase’in sıkı olacağını düşünüyorum ve yine, aralarında Maymunbalığı ve Son Sergi. Bir çitin atlamasına kadar inecek, içinde fazla bir şey olmayacak.

Her ikisine de uyacak koşulları test edecek, sadece o gün kimin daha çok isteyeceğine bağlı.

İzlenmesi gereken başka bir harika yarış olacak.

15:40

vereceğim Kavun bir şans daha. Süper bir kariyer siciline sahip ve sahip olmaktan zevk alıyor olmalı.

Cheltenham Festivalini üç kez ikinci bitirdi ve geçen sefer Savills Chase’te çok erken yarıştığını iddia edebilirsiniz, bu da A Plus Tard’a bir tabakta hizmet etti.

Bu sefer daha fazla kısıtlanacak ve bence takip edecek Kemboy koşmayı başaracak ve her şeyin ortasında çok uzakta olmayacak gibi görünen.

16:10

JP McManus’un bol şansa sahip olduğu başka bir yarış.

Atını seviyorum Aklımdan geçti Geçen sefer Navan’da bunu kolayca yapan Arthur Moore için. Bu sezon ikiden iki, harika bir formdaydı ve açıkça yarışından zevk alıyor. Altta gizlice giriyor, harika bir yarış ağırlığına sahip ve hiç şüphesiz Denis O’Regan tarafından sabırlı bir şekilde gezdirilecek.

16:40

Mares Tampon başka bir çatırtılı yarış, ama ben çok etkilendim Brendi Aşk ilk kez kazandığı zaman.

Sezon başında Point-to-Point sahnesinden takip etmesi için onu bir at olarak diktim. Bunu kazanırsa, Willies’in Cheltenham Bumper takımının bir parçası olmasını beklersiniz.

4 Kazananlar

13:40 Leopardstown: Youmdor

14:40 Leopardstown: Saf Dahi

15:40 Leopardstown: Kavun

16:10 Leopardstown: Aklımı Geçti

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply