Pazar günü Naas’ta yanımda olacağım atlar

0

Naas Pazar Günü

3. Derece Chase (14:00) rekabetçi küçük bir yarışmadır ancak reytinglerde iki atlı bir yarış gibi görünüyor.

Cilaos Zımpara en yüksek puan alan at ama kendine has tuhaflıkları var.

Daly TigerAncak, bu sezon çok gelişti ve bağlantıları için iki büyük pot kazandı. Küçük alanlı, iki millik bir yarışın ona uyup uymayacağını sorgulamanız gerekir, ancak çok yetenekli.

İkisi arasında iyi bir yarış olacak.

Okul Çocuk Saatleri B Sınıfı Acemilerin Handikap Takibi’nde (14:30) ilginç.

Bu sezon üç başlangıcında büyük bir göz alıcı oldu ve büyük olasılıkla Cheltenham’da hareket edecek olan bazı Dereceli atların arkasında bitirdi. 135 puan aldı ve bağlantısı onun için güzel bir yarış bulmuş olabilir.

Eğer Yağmurda Yankılar geçen seferki kadar istekli değil, o zaman yenilecek kişi o olabilirdi.

Kendisine bir iyilik yapmadı, ancak bu yarış bundan daha güçlüydü ve saat 15: 00’te tüm rakiplerinden ağırlık alıyor, bu da yardımcı olacak.

Büyük fiyatlar olacağını sanmıyorum, ancak Willie Mullins önümüzdeki iki yarışı, Egality Mans 16: 00’da – geçen yıl toplanmak için iyi bir saniye oldu – ve Mikro Yönet 16: 30’da, Willie için tek başlangıcında üçüncü oldu.

Görmek güzel olacak Aarons Günü 17: 00’da Oliver McKiernan için galibiyet.

Son koşusunun başlangıcında kötü bir şekilde taşındı ve şansı verilmedi, ancak bir şekilde ikinci bitirmeyi başardı. Bu çaba için 4 lb’den fazla kaldırılmalıydı, böylece hala zengin olabilirdi.

Ross [O’Sullivan] koşar Bythesametoken aynı yarışta ve bir yere koşabileceğinden umutlu oluruz. Bu, kısa bir aradan sonra ilk geri dönüşü ama handikapın sağ tarafında ve eğer işler onun için doğru giderse, genç Conor Orr’a iyi bir dönüş yapabilir.

Tampon (17:30) bir yarışın krakeri, ancak bence taraf olmak zorundasın Gerri Colombe.

İlk çıkışında 24 uzunlukta yükseldi, ki bu bazıları için sürpriz olmayabilir. Çok düşünülmüştü ve burada bir galibiyet onu Gordon için Cheltenham’a giden teknede Sir Gerhard ve Three Stripe Life’a katılmasını görmeli.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply