Pazartesi günü size 10 bin sterlin kazandırabilecek atlar

0

medya

14:25 LEOPARDSTOWN

Leopardstown Noel Festivali’nin üçüncü günündeki özellik yarışı, pek çok Altın Kupa adayının yer aldığı 1. Derece Savills Chase’tir. Bu harika bir yenilenme ve bu kadar çok atın birbirini tuttuğunu görmek güzel.

MINELLO INDO gerçek bir atın tankıdır. Her zaman bir parça işle daha yapabilecekmiş gibi görünüşe bakması gereken kocaman bir canavar, ancak çok tutarlı ve her yarışta yüksek bir performans sergiliyor. İyi zıplıyor ve iyi kalıyor ve yenmeleri gereken kişi ve o sadece yedi yaşında, gelişmeye devam edecek.

Delta Çalışması, alışılageldiği gibi, sezonun ilk başlangıcında yenildi, ancak o ilk koşuda her zaman gelişiyor ve geçen yıl kazandığı bir yarışta çok iyi gitmesini bekliyorum.

Bence çok büyük bir fiyata herşey serbest çok iyi çalışacak. Hâlâ öğreniyor ve ben onun kapatılıp, geç atlarla atlara binilmesini bekliyorum.

14:45 LIMERICK

Tim Duggan Memorial Chase her zaman çok çekişmeli bir yarış ve bu yıl da bir istisna değil.

KAPALI GİT şüphesiz favori olarak gidecek ve haklı olarak öyle. Kazanmamasına rağmen iyi bir geç kalma şekli gösterdi. Yarışlarının sonraki aşamalarında her zaman iyi koşuyor ve bu yolculuk boyunca güçlü bir koşu yarışını takdir edeceğini gösteriyor.

Son birkaç koşusunda gösterdiği forma koşarsa, yakınlaşacaktır.

Ancak düşünüyorum ki Yanan Hırs {ODDS:[email protected]/ 1} aşırı pahalı ve büyük bir yarış yapacak.

Sanırım onu ​​bir Foxhunters atı yapmak için daha fazla kampanya yapmaya çalıştılar, ancak tartışmasız bir noktadan noktaya en etkileyici zaferi 2m5f’nin üzerindeydi ve 2019’da Aintree’de ikinci oldu, yine 2m5f.

O, dokuz yaşında biri için hala hafifçe yarışıyor ve bence bu yarış mükemmel olacak. Binicisi Maxine O’Sullivan büyük bir güvenle biniyor ve son zamanlarda pek çok galibi oldu.

15:00 LEOPARDSTOWN

Cheltenham’daki Ballymore Hurdle’daki üçüncüsünde, Büyük Ayrılık Gösterilen yetenek açısından standardı belirliyor ve ilk maçında 8 / 15’te çitler üzerinden dövülürken, kemerinin altındaki bu deneyimle çatlamak için sert bir ceviz olmalı. O koşuda çabucak durdu ve jokeyi de bunu bildirdi, bu yüzden kötü performansına neden olan bir terslik olmuş olabilir. Ancak bunların makine değil, atlar oldukları ve boş günler geçirebilecekleri ince bir hatırlatma!

Bir alternatif arıyorsanız, Sempo bence en iyisi budur. O, Mart ayında Cheltenham’daki Albert Bartlett Hurdle’da çok iyi bir altıncı bitiren çok yetenekli bir at. Yolculuğa çıkıp üç mil zamanında koşana kadar onun en iyisini göreceğimizi sanmıyorum, ama yetenek orada ve onu göz ardı etmek çok akıllıca olmaz.

17:35 YENİKALE

Charlie Hills için ilk üç kariyerinde, ONU EVE GETİR çok fazla söz verdi ve yakında sağ sınıfında yarışları kazanacağı izlenimini bıraktı.

O zamandan beri Quantum tarafından satıldı ve satın alındı ​​ve şu anda Jedd O’Keefe ile eğitim görüyor. Son iki koşusu 1m3f ve 1m4f üzerinde olan yetersiz yolculuklar gibi görünen her yerde yeni ahırı için üç kez çalıştı.

Bu yarışta yediye düşüyor ve ilk kez vizörü takıyor. Onun da belirgin bir şekilde sürülmesini bekliyorum.

medya

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply