Pelicans vs Raptors bahis tahminleri ve ipuçları

0

medya

#BetYourWay ile NBA için kendi bahsinizi oluşturun. @Betway #BetYourWay hashtag’ini kullanarak isteğinizi bize tweet atın ve başlama vuruşundan önce fiyatlandırmasını sağlayacağız.

Burada Jack Green’in dördü NBA ipuçları -e New Orleans Pelicans ve Toronto Raptors arasında Çarşamba gecesi sezon açılışını düşünün.

medya

Raptors (-4)

Raptors geçen sezon Doğu’da ikinci sırada yer aldı ve kadrolarının çoğunu geri getirdikten sonra bu yıl da konferansın zirvesinde yer almalılar.

2019-20’de 30-42’lik bir rekorla playoff maçlarını kaçıran Pelicans’a karşı iyi bir başlangıç ​​yapmaları gerekiyor.

Toronto, geçen sezon bu takımlar arasındaki iki karşılaşmayı en az sekiz puan farkla kazandı.

229’dan fazla toplam puan

Pelicans, geçen sezon maç başına ortalama 115,8 sayı ile NBA’de en çok gol atan beşinci takım olurken, Raptors 112,8 ile lig ortalamasının biraz üzerindeydi.

Bu fikstür geçen sezonu 130-122 tamamladı ve bu sezon açılışında yine bol miktarda puan olacak.

Zion Williamson 24.5 puandan fazla

Williamson, sakatlık nedeniyle yaklaşık 50 maç kaçırdıktan sonra geçen sezon maç başına 22.5 sayı ortalaması aldı ve 2019 1 numaralı seçim, artık tamamen sağlıklı olduğu için üretimde büyük bir artış için hazır görünüyor.

Zion, Pelicans’ın iki sezon öncesi maçında Miami Heat’e karşı 26 ve Milwaukee Bucks’a karşı 31 sayı atarak harika görünüyordu ve muhtemelen Çarşamba gecesi New Orleans’ın hücumunun odak noktası olacak.

Fred VanVleet 18,5 puandan fazla

VanVleet geçen sezon Raptors için maç başına 17,6 sayı ortalamasını alarak 2018-19 ortalamasını altı sayıdan fazla artırdı.

Oyun kurucu, Orlando balonunda prodüksiyonunu daha da artırdı ve tüm Raptors’ı playofflarda maç başına ortalama 19.6 sayı ile yönetti ve bu sezon Toronto için daha fazla başrol oynamaya devam etmesi gerekiyor. medya

Betway’s için buraya tıklayın NBA oranları.

Share.

About Author

Leave A Reply