Perşembe gecesi için 4 seçim ve tahmin

0

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Charlotte Hornets (-5,5) ile Detroit Pistons

Hornets bu sezon tutarsızdı ve All-Star Hafta Sonu’ndan önceki son sekiz maçında 4-4’e çıktı, ancak Perşembe gecesi Pistons’a karşı oynadıkları maç, sezon için 0,500’e çıkmaları için iyi bir fırsat gibi görünüyor.

Detroit, son dokuz maçından yedisini kaybetti ve 10-26’lık bir rekorla Doğu Konferansı sıralamasının en altında yer alıyor.

Pistons, bu sezon 20 yol maçından sadece dördünü kazandı ve kendi konferanslarındaki takımlara karşı 7-15.

Brooklyn Nets (-3) – Boston Celtics

Nets, Doğu’da ikinci sıraya yükselmek için son 11 maçın 10’unu kazanarak All-Star’a giden NBA’deki en ateşli takımdı.

Son 15 galibiyetlerinin hepsi en az dört puanlık bir farkla geldi ve sakatlıktan dönecek Kevin Durant’ın hala elinde olduğu düşünülürse, büyük şampiyonluk yarışmacısı olarak görülmeleri gerekiyor.

Celtics, moladan hemen önce arka arkaya dört galibiyet aldı, ancak son 17 maçta hala 8-9 ve bu sezon deplasmanda 7-12’lik bir rekora sahipler.

Miami Heat (-6,5) – Orlando Magic

Magic, bu oyuna beş maçlık bir mağlubiyet serisinin arkasında geliyor ve bu yenilgilerin üçü çift haneli olarak geliyor.

Sezona başlamak için 6-2’ye gittikten sonra Orlando 7-21 geride kaldı. Steve Clifford’un takımı artık 14 yaşındainci Doğu Konferansı sıralamasında ve 28. sıradainci Net reytingde 30 takımdan.

Bu arada Heat, moladan önceki son sekiz maçından yedisini kazandı ve bu galibiyetlerin son beşi sekiz sayı veya daha fazla bir farkla geldi.

Dallas Mavericks (-6,5) vs Oklahoma City Thunder

Sezona yavaş bir başladıktan sonra, Mavericks son 12 maçında aldığı 10 galibiyet sayesinde Batı’daki playoff noktalarına taşındı.

Dallas dört üst üste kazandı ve son altı galibiyetinden beşi altı puan veya daha fazla farkla geldi.

Thunder, son 10 maçından altısını dokuz veya daha fazla puanla kaybetti, Batı’dan gelen takımlara karşı sadece 7-16 ve 26. sırada yer alıyorlar.inci bu sezon net reytingde.

ARASI BOOST: Hornets, Nets, Heat ve Mavericks kazanacak

medya

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply