Retro Oyun İştahı

0

medya

Video oyunları, orijinal atari oyunlarından biri olan Pong’un piyasaya sürüldüğü 1972’den beri uzun bir yol kat etti.

Yıllar geçtikçe, cihazlar elimizin avuç içine sığacak şekilde küçüldü – önce Gameboy ile 1989’da, ardından Tetris Mobile’ın piyasaya sürülmesiyle. Tetris o zamandan beri mobil oyunların omurgası haline geldi ve bugün uygulama geliştiricilerine ilham vermeye devam ediyor.

Öyleyse, ister nostaljik oyunlarla yıllara geri dönmek isteyin, ister en son oranları keşfedin. bahis uygulaması, aşağıdaki bulgularımızı inceleyin.

Vintage avantajı

Bazıları için 2010’lar uzak bir hatıradır, diğerleri için umutsuzca en iyi yıllarını yeniden yaşamaya ve anılarını hatırlamaya çalışıyorlar. Çok sayıda teknolojik gelişmeyle birlikte, yeni teknoloji daha abartılı oyunların piyasaya sürülmesine izin verdiğinden, son zamanlarda uygulama dünyasında çok şey değişti.

Göre 42 ÖnemliApple App Store’a her gün ortalama 824 uygulama yükleniyor. Buna rağmen, birçok insan geçmişten gelen o eski ama altın oyunlarına dönmeye devam ediyor.

Ama hangi eski oyun zamanın sınavını geçti?

Analistlerimiz, en sevilen retro oyunu ve bu uygulamaları en çok hangi ülkelerin sevdiğini ortaya çıkarmak için 25 eski tarz uygulamayı değerlendirdi.

medya

Share.

About Author

Leave A Reply