Salı gecesi için 4 seçim ve tahmin

0

medya

Betway Insider’ın NHL, 2020-21 NHL sezonu boyunca en iyi bahisler için sayfayı seçer.

Colorado Avalanche, San Jose Sharks’ı yenecek

Bir Stanley Cup favorisi için, Colorado Avalanche için en çok beklenen sezon başlangıcı olmadı. Los Angeles Kings ve Anaheim Ducks gibi alt kademe takımlara karşı oyunları düşürdüler ve şimdiye kadarki her diziyi arka arkaya böldüler. Yine de kaliteli hokey oynadılar.

Çığ, takımları 5’e 5 için yüzde olarak beklenen hedeflerinin yüzde 55’in üzerinde olduğu noktaya kadar ayarlıyor, ancak şimdiye kadar sadece yüzde 42 gol attılar. Bu tersine dönecek ve Köpekbalıkları gibi başka bir zayıf rakip, başlamak için harika bir yoldur.

Dallas Stars Detroit Red Wings’i yenecek

Pozitif COVID-19 vakaları nedeniyle sezon başlangıcını erteledikten sonra Yıldızlar, bir topla vurulmuş gibi mücadeleye girdiler. Ne yazık ki, bu sıcak başlangıcın çoğu özel takımlarda gerçekleşti – aslında çiftlerde üstünlük sağladılar – ancak sıcak bir başlangıç ​​sıcak bir başlangıçtır.

Özel takımlar da dahil olmak üzere, Yıldızlar hala zayıf bir farkla oyunu kontrol ediyor ve ligin en kötü hatta güçlü takımına karşı güçlü başlangıçlarını sürdürmeleri gerekiyor.

Columbus Blue Jackets, Florida Panthers’ı yenecek

Pierre-Luc Dubois yenilgisinin arkasındaki Mavi Ceketler daha iyi bir takım olmayabilir – en azından Patrik Laine ve Jack Roslovic onlara katılana kadar – ama en azından birleşik bir cephedir.

Ortak bir hedefe odaklanan Blue Jackets, namağlup bir Panthers kadrosuyla karşı karşıya kalır. Florida ise tam bir haftadır oynamadı ve ilk iki maçını kazanmak Panthers’ın iyi oyunundan daha iyi şanstı.

Buffalo Sabres New York Rangers’ı yenecek

Sabres, Jack Eichel’in etrafını sarmak ve takımın ilerlemesine yardımcı olmak için bazı yetenekli oyuncuları getirmek için offseason’da bazı büyük hareketler yaptı. Henüz sıralamalarda gösterilmedi, Sabres 2-3-1’lik bir rekor kırdı, ancak ligin en kötü hatta güç takımlarından birinden, yüzde olarak ligin altıncı en iyi Corsi’sini ve üçüncü Yüzde için en iyi beklenen hedefler.

Rangerlar da kendi rekorlarından daha iyi oynadılar, ancak Sabres bu sezon şimdiye kadar çok daha güçlü bir takım oldu. Kılıçlar yaptıklarını yapmaya devam ederse, galibiyetler gelecektir.

Betway’i ziyaret edin NHL hatları sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply