Salı günü Cheltenham’da izleyecek atlarım

0

Bu hafta Cheltenham’da olmamak çok tuhaf olacak. Bu yarışta en iyi hafta ve kalabalıkların olduğu atmosfer elektriklidir. Bu yıl gerçekten aynı olmayacak ama tüm atlara, binicilere ve bağlantılara bol şans diliyorum.

13:20

Görmek büyük bir şok değil Takdir Et Supreme için pazarın zirvesinde. O, tüm sezon boyunca gördüğüm en iyi acemi engelli oyuncusu ve dün gece parkur boyunca yaşadıkları yağmurla, onun yerinde olacak.

Küçük bir tarla ve Paul Townend’in bu atı belirgin bir şekilde sürmesini bekliyorum. Daha ileride kaldığını biliyorlar ve bir sprint haline gelmesini istemiyorlar, ancak bu sezon yenilmedi ve tüm yenilgiyi alması gerekiyor.

13:55

Shishkin Cheltenham’da alacağınız kadar kesin. Bu kadar zayıf bir Arkle’de kurşun geçirmez.

Cuma günü Energumene’i yarıştan kaybettiğinden beri, ayakları üzerinde durursa gelecek yılki Betway Şampiyonu Chase’i yenebilecek olan Shishkin için bir penaltı vuruşu gibi görünüyor.

14:30

Ben büyük hayranıyım Gamsız Ultima’da. Kim Bailey kör edici bir sezon geçiriyor ve bunu görmek harika.

Bu at, bu yarış için doğru profile sahip ve geçen sefer Cheltenham’daki koşusundan etkilenmemiş olması zor. İyi zıplıyor ve iyi kalıyor ve 147 puanından çok daha iyi olabilir.

15:05

Bu gerçekten gördüğüm en iyi Şampiyon Engelli ve muazzam Hanımeli yıldız çekimidir. Yerdeki herhangi bir meyve suyunu sevecek ve Cheltenham’da sık sık su içiyorlar, ayrıca dün gece iyi bir yağmur yağdığına inanıyorum.

Kariyerinde 10’dan 10 yaşında ve her seferinde dizgin üzerinde kazanamayacak olsa da, nasıl kazanacağını bilen sert bir kısrak.

Moore ailesi için harika olurdu Tanrım kazanması gerekiyordu, ancak son seferinde Betway Kingwell’deki zaferinden büyük ölçüde iyileşmesi gerektiğini düşünüyorum.

15:40

bekliyorum, umuyorum Konser Mares Hurdle’ı kazanmak için. Geçen sene Festival’e gitti ve o zamandan beri bu yarış için eğitildiğine hiç şüphe yok.

16:15

Devrede ne kadar olduğuna dair pek çok güçlü kelime var. Holly Grey Chepstow’daki son koşusundan bu yana gelişti. Paul Nicholls bu yarışı nasıl kazanacağını biliyor ve atları da uçuyor.

Jokey Harry Cobden de şu anda yanlış bir şey yapamıyor ve bu gördüğüm en güçlü Boodles Engellemesi değil. En azından yerleştirileceğini düşünüyorum.

16:50

Amatörlerin bu yılki Festival’e binmelerine izin verilmemesi, özellikle de National Hunt Chase’i yaptıkları için utanç verici.

Bu alanda büyük şansı olduğunu düşündüğüm pek çok kişi var, ama kısrak şaşkınlığımı söylemeliyim, Kar leoparı , çok büyük bir fiyat. Bu sezon harika bir formdaydı ve geçen sefer Wetherby’de güçlü bir yarışta iyi bir ikinci oldu.

Bu atın en sevdiğim yanı zıplama yeteneği. Onu çitten çite çevirir ve bu ona çok yardımcı olur.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply