Salı günü Leopardstown’da atlarım izleyecek

0

medya

İrlanda Denizi’nin her iki yakasında da birkaç gün geçirdik.

Her şeyden önce, Bryony Frost’a büyük tebrikler. Kral George’u kazanmak çoğu jokeyin hayalidir ve bunu kariyerinin nispeten erken dönemlerinde gerçekleştirmiştir. O harika bir iletişimci ve sporumuz için harika bir elçi.

Epatante’nin Noel Engelinde yenildiğini görmek bir şok oldu ve A-oyununda olmasa da kazanan Silver Streak’ten hiçbir şey almayın. Cepheden mükemmeldi. Her zaman elinden gelenin en iyisini yapan bu atla Evan Williams’ın 1. Dereceye indiğini görmek harikaydı.

Betway Champion Chase piyasası olayların görünümüyle sarsıldı ve bu aşamada Chacun Pour Soi doğru favori. Zıplaması çok iyi ve bu, Cheltenham’da her zaman onun yerine geçecek.

Altior dövülmüş olmasına rağmen, başını öne eğdi ve yoluna devam etti ve kolaylıkla kazanan süslü bir attan daha fazlası olduğunu kanıtladı. Savaşma eğilimlerini gösterdi ve eminim ki gelecekte bir gün güneşte kalacak.

İtiraf etmeliyim ki, Ballyadam’ın 2. Sınıf 1 Acemiler Engelinde Takdir Et için çok fazla hıza sahip olacağını düşünmüştüm, ama yanılıyordum ve Takdir Et’in verdiği gibi bir performans gördüğünüzde yanıldığım için mutluyum.

Harikaydı. O en iyi attı ve bu sezon şimdiye kadar gördüğümüz en iyi acemi engelli oyuncusuydu. Cheltenham’da hangi yarışa girerse girsin, yenilmesi çok zor bir at olacak.

Leopardstown Salı günü

Üç manşet yarışları çok heyecan verici ve bence harika vakit geçiren Willie Mullins üçünü de kazanacak.

Kısrağı seviyorum Konser ve Mares’in Engelinde (13:15) ceza taşırken bile yenmek çok zor olacak. O çok iyi ve Mart ayında Cheltenham’da kazandığı galibiyet çok etkileyiciydi. Yeniden ortaya çıkışında iyiydi ve rakiplerinden daha iyi görünüyordu.

Maymunbalığı buradaki en heyecan verici acemi takipçilerinden biri ve onu Novice Chase’te tekrar koşarken görmek için sabırsızlanıyorum (13:50). Engelleri aşan son başlangıcında Albert Bartlett’i kazandı ve bu dönemin tek başlangıcında çitler üzerinde galip bir başlangıç ​​yaptı. Onunla Son Sergi arasında bir savaş olacak, ama bence bu delikanlının bolca sınıfı var.

Matheson Hurdle (14:25) şüphesiz daha fazla Şampiyon Engeli ipucu verecek ve bence Aziz Kral itibarını daha da artıracak. Bence geçen sefer gerçek bir kedi-fare taktik meselesi olan şanssızdı ve bu sondan bir sprint’e dönüştü. Sanırım, güçlü hareket eden Abacadabras ile yerleşimleri tersine çevirecek.

Kazananların tamponu gördüğüm kadar güçlü bir yenileme değil, ancak belki de İçi Boş Oyunlar . Sahneye büyük bir şöhretle geldi, ancak şu ana kadar yaşıyor. Etrafındaki titreşimler çok güçlü ve zamanla en iyi at olacağını düşünüyorum, bu yüzden bir fiyat olmayacak, ama yenmesi çok zor olacak.

4 Kazanmak için seçimler:

13:30 Newbury: Severano

14:05 Newbury: Ch’tibello

14:40 Newbury: Redford Yolu

15:00 Leopardstown: Millen To One

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply