Sandown ve Wolverhampton için Cumartesi at yarışı ipuçları

0

12:55 Wolverhampton – Poetic Force (her yönden)

Şiirsel Güç Lingfield Park’taki son başlangıcında hayal kırıklığı yarattı, ancak Wolverhampton’a dönüş bir canlanma başlatabilir.

Sondan bir önceki başlangıcında, 80 ortası derecelendirilmiş iki ata yaklaşıyordu ve bu performans tek başına, sahadaki herhangi bir at kadar yeni formun bir parçasıydı.

Başarılı olduğunda daha az atlara ağırlık vermeyi seviyor ve yetenekli genç binici Elisha Whittington’ın ilave 5 kilo iddiasına sahip. Çift çerçevede bitirebilir.

13:15 Sandown – The Worthy Brat (her yönden)

Sandown Park’taki açılış yarışmasında sadece altı koşucu var, bu yüzden her yönden terim, yerleştirilmek için ilk ikisinde bitirmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Layık velet ilk çıkışında çok iyi bir galipti, ancak en son başlangıcındaki test koşullarını sevmedi. Daha iyi bir zemine dönüş ona uygun olmalı ve bu yarış en güçlüsü değil.

15:27 HerefordDönüş Yolculuğu (her yön)

Dönüş yolculuğu kariyerinin çoğunu Nicky Henderson’la geçirmiş olan dokuz yaşındaki hafif yarışlı bir çocuk. O sözler gösterdi, ancak yarış parkurunu nadiren bu kadar zorlaştırdı.

O zamandan beri Toby Lawes’in bahçesine taşındı ve kararlı ilk maçında 40 / 1’de engelleri aşarak çok iyi bir saniye bitirdi.

Şimdi çitlerin üzerinden geçiyor ve eğer antrenörü onunla net bir şekilde koştuysa, bu rakipler için fazla iyi olabilir ve her yönden sağlam bir seçim olabilir.

4 Kazanmak

13:50 Sandown – Sheldon

Geçen sefer Exeter’de Karl Phillipe’nin oldukça arkasında kalıyordu, bu da Fakenham’da iyi bir başarıya imza attı. Zeki ve gelişiyor ve gözden kaçmış olabilir.

14:25 Sandown – Bir Gerçek Kral

2 metreden daha iyi görünüyor ve erken sezon formunun bir kısmı iyi. Hala gelişiyor ve bu tür bir ırk için doğru profile sahip.

15:00 Sandown – Zirveye Adım

Geçen sefer Doncaster’ı hayal kırıklığına uğrattı, ama açıkça daha iyisini yapabiliyordu. Geçen sezon kitapta iyi bir form aldı ve iyi gitmesi gerekiyor.

15:35 Sandown – Belargus

O, geçen sefer buraya sıçrayan, gelişmekte olan genç bir at. Seyahate çıktığı için tekrar gelişmesini bekliyorum ve olağanüstü iddiaları olduğunu düşünüyorum.

medya

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply