spain Kral Kupası

0

spain son 16 turu mücadelesinde Real Madrid ve Barcelona’nın rakipleri belli oldu.

İspanya FA Cup Son 16 Turu kuraları 2022-23 sezonunda çekildi. “Copa del Rey” olarak bilinen İspanya Kupası’nın son 16 turu,piabet de spain La Liga’dan on iki, ikinci ligden üç ve üçüncü ligden bir takımın katılımıyla önümüzdeki hafta yapılacak. Barcelona, ​​bu etabın en bilinmeyen takımı olan üçüncü ligden Ceuta ile karşılaştı. Kağıt üzerinde Barcelona’nın işi kolay gibi görünse de mesafe nedeniyle işleri zor görünüyor. Aslında Ceuta şehrinin bir havalimanı yok ve Barselona’nın bu gezi için iki yolu var:

Veya Fas’ın Tangier şehrine deniz veya uçak yolculuğu ve otobüsle 40 km seyahat. Bir önceki aşamada, Barcelona üçüncü lig takımı Intercity’nin engelini zar zor geçti ve şimdi başka bir üçüncü lig takımıyla karşılaşmak zorundalar.

spain

Öte yandan Real Madrid, bugün La Liga’da karşılaşacağı takımla karşı karşıya gelmek zorunda kalacak.

Real Madrid ve Villarreal bugün Las Americas’ta karşı karşıya geliyor ve 11-12 gün sonra La Liga’da yine aynı stadyumda karşı karşıya gelecekler. Kral Kupası son 16 turu kuraları şöyle:

Ceuta – Barselona

Levante – Atletico Madrid

Spruiteng Gijon-Valencia

Deportivo Alaves – Sevilla

Real Betis – Osasuna

Real Sociedad – Mallorca

Athletic Bilbao-Espanyol

Villarreal – Real Madrid

Barcelona, ​​Manchester City’nin yıldızını satın almaktan çekildi

Yakın zamanda Bernardo Silva’yı Barcelona’da görebilecekmişiz gibi görünmüyor. Barcelona bir süredir Manchester City’nin Portekizli yıldızı Bernardo Silva’yı arıyor. Lionel Messi’nin Camp Nou’dan ayrılmasından bu yana teknik bir oyuncu ve oyun kurucu ile sözleşme imzalamak istiyorlar, listenin başında Juan Laporta ve Xavi Hernandez ile birlikte Bernardo Silva yer alıyor. Katalanlar, Şehir liderleriyle birkaç kez müzakere masasına oturdu, ancak hiçbir zaman bir anlaşmaya varamadılar.

Gecikmenin asıl sebebi ise Silva’nın üzerindeki 70-80 milyon liralık etiket. Beş büyük ligin takımları arasında en çok yaz transfer sezonunda alım yapan Barcelona’nın kış aylarında büyük bir alımı olacak gibi görünmüyor.

Laporta, Cadena Ser’e Bernardo Silva’yı satın alma olasılığı hakkında “70 veya 80 milyon sterlin Bernardo Silva için biraz fazla ve kesinlikle o fiyat için Camp Nou’ya gelmeyecek, çünkü bu parayı ödeyemeyiz.”

Şimdi, City’nin Silva’nın Ittihad’dan daha düşük bir bedelle ayrılmasına izin verip vermeyeceği henüz belli değil.

buturlu haberleri bu sitede takip edebilirsiniz:

https://piabetgiris1.com

Share.

About Author

Leave A Reply