Taunton ve Ascot için Cumartesi at yarışı ipuçları

0

medya

12:30 Taunton – Fayans Tapper (kazan)

Taunton’un Acemi Engeli’nin gittiği kadarıyla, bu sınıf için çok sıcak bir yarış, en iyi ahırlardan ünlü üç atın hepsi yenilmemiş rekorlara sahip. Chris Honor eğitimli Çini Tapper üste çıkacağını düşündüğüm kişi. Yapım konusunda iyi bir at ve ayın başında Sandown’da Grade 1 Tolworth Hurdle’ı üçüncü bitirmek için itibarlı bir yarış koştu. Ceza almadığı için rakiplerinden ağırlık alıyor ve çok iyi olmalı.

Aynı ahırın çalışmasının hiçbir önemi yok Mayhem Mya (16.30 Taunton) tamponda. Warwick’te başarılı bir çıkış yaptığında inanılmaz derecede iyi desteklenmişti ve burada kesinlikle kaçıştı. Yine piyasa desteğine de dikkat edilmelidir.

12:40 Ascot – Tritonik (kazan)

Juvenile Hurdle bölümü, İrlanda Denizi’nin bu yakasından pek uzaklaşmadı. Triumph Hurdle için antepost pazarı İrlanda ağırlıklı, ancak bu yarıştan sonra sarsılabilir.

Bu, apartman dairesinden birçok şık aceminin engellerle ilgili yeni yetki alanlarına girdiği gerçekten heyecan verici bir yarışma, ancak hiçbiri 99 dereceli (apartman dairesinde) kadar klas değil. Triton Alan King için. Grup sınıfından çok uzakta değildi ve bu yeteneği aktarabilirse, bu alanda çok iyi olabilirdi. Royal Ascot’ta yumuşak zeminde ikinci bitirdi, bu yüzden novicey’in atladığı hiçbir şeyin sorun olmasını beklemiyorum.

15:35 Ascot – Genievres Dükü (her bir yol)

Görünüşe bakılırsa, mevcut Betway Kraliçe Anne Şampiyonu Kovalayan’dan uzak durmak çok zor. Siyaset bilimci, hepsinin yenmesi gereken at kim.

Ama fiyatı yeterince kısa ve istikrarlı arkadaşının bir değeri olabilir. Genievres Dükü, geçen yaz Willie Mullins’in İrlanda bahçesinden taşındığından beri iki başlangıcında iyi formda olan.

Bu at, iki yıl önce bir Arkle kazanacak kadar iyiydi ve geçen sezon bunu desteklemese de, Paul Nicholls için iki başlangıçta iyi oldu. Radarın altında uçuyor olabilir.

Açıkçası eğer Eşik Sınaması geçen yıl gösterdiği forma geri döndü, bunu etkileyici bir şekilde kazanacak ama son iki başlangıcında fakirdi ve onunla fizikselden çok zihinsel görünüyor.

4 Kazanılacak (10.000 £ ikramiye)

13:50 Ascot – Danny Kirwan

Danny Kirwan hem seyahatte hem de engelli şirkete geri dönmeyi takdir edecek iyi bir kurs ve mesafe galibi.

14:25 Ascot – Enqarde

Yol Enqarde Haydock’ta devrilmeden önce seyahat ediyordu, geçen sefer dışarı çıkması bu işarette mesafe olduğunu gösteriyordu. Yumuşak zemini sevecek ve rakipleri için fazla iyi olabilir.

15:00 Ascot – İyi Çocuk Bobby

İyi Çocuk Bobby bu sezonun bilinen formunda standardı belirliyor. Kasım ayında Usta Tommytucker’dan sonra ikinci oldu – o zamandan beri Grup 2’yi kazandı – ve geçen ay Hazar Havyar Altın Kupasında dördüncü oldu.

15:25 Taunton – Şehir Alev

Şehir Alev çekici olmayan bir alanda en az maruz kalan at ve gelişme potansiyeli en yüksek at. Bu dönemin önceki her iki başlangıcında da iyi bir başlangıç ​​engelinde seyahat etti ve ilerleme kaydetti.

medya

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply