Tim Paine, Avustralya kaptanı olarak buna bağlı değil

0

medya

Hindistan’dan ne bir performans

Geçen hafta Avustralya’yı kapatmanın tek yolunun onları yenmek olduğunu yazmıştım. Hindistan’ın oyunlarına konsantre olması, bir arada kalması ve tüm saha dışı saçmalıklarını ilham kaynağı olarak kullanması gerekiyordu.

Bunu zekice yaptılar. Geriden gelip her şey onlara karşı iken bu seriyi kazanmak olağanüstü bir performans, gerçekten öyle.

Ravi Shastri ve Ajinkya Rahane’ye tam kredi. Gerçekten partiye geldiler ve çok uzun süre hatırlanacak bir gösteri sundular.

Rishabh Pant bir çocuktan bir adama dönüşüyor

Hindistan’ın takım zihniyeti inanılmazdı, ancak yine de ayağa kalkmak ve sayılmak için en iyi oyuncularınıza ihtiyacınız var. Neyse ki, Rishabh Pant’te küçük bir mücevher buldular.

Hindistan’ın derinlikteki gücü, dünyadaki en büyük kriket akademisi olan IPL’ye bir başka selamdır.

Pantolon tutarsız ve bir süredir tutarsız. Onu IPL’de eleştirdiğimi, defalarca tamamen aynı şekilde dışarı çıktığını söylediğimi hatırlıyorum.

Umarım Hindistan’ın iyiliği ve onun iyiliği için son beş günde elde ettiği başarı onu bir çocuktan erkeğe çevirir, çünkü o çok yetenekli ve heyecanlıdır.

Topa vurmak istediği her yerde topa vurabilir, ancak durumu gerçekten hiç oynamadı ve Hindistan’ı zafere götürmesinin bunu yapabileceğini gösterdiğini düşünüyorum. Tek yönlü oynamaktan daha fazlasını yapabilir.

Performansından ve Hindistan’ı eve götürme biçiminden ilham alabilir.

Pant ve bu Hindistan ekibinin daha deneyimsiz diğer üyeleri, dünyadaki en büyük kriket akademisi ve Hindistan’ın inanılmaz derinlikteki gücünün ürünü olan IPL’ye bir başka selam veriyor.

Bu yoğun arenaya, daha önce birçok Avustralyalı yıldızla ve onlara karşı oynayan genç oyuncular geliyor.

Bu uluslararası süperstar korkusu yok – onlar IPL franchise’larında takım arkadaşlarıdır, onları her yere saldırdılar veya onları devirdiler.

Lalit Modi ve BCCI, Hintli oyuncuların evlerinde ve dışarda gelişmelerini sağlayan bir lig oluşturmak için bir dehaydı. Şimdi ödülleri alıyorlar.

Tim Paine, Avustralya kaptanı değil

medya

Avustralyalılar kaybetmeyi sevmezler ve bu yenilgiden sonra bıçaklar o takımın birkaç üyesine karşı çıkacaktır.

Tim Paine’in Ravichandran Ashwin’e “seni Gabba’ya götürmek için sabırsızlanacağını” söylediğini duyduk – onlar Gabba’ya saldırdılar, peki şimdi nereye gidecekler?

Cricket Australia’nın yakında yeni bir kaptan arayacağına inanıyorum – Paine hiçbir zaman, asla bunu yapmadı.

Steve Smith, David Warner ve Cameron Bancroft zımpara kağıdı tartışmasına yakalandığında bu pozisyona düştü, ama benim bakış açıma göre ona karşı oynayıp onu izledikten sonra Avustralya kaptanı değil. Her şey dışında, yeterince iyi bir oyuncu değil.

İlk başta onu asla kaptan yapmazdım ve muhtemelen onları asla başka bir Test maçına götürmeyecek.

İngiltere’nin yapacak çok işi var

İngiltere’nin Sri Lanka’ya karşı oynayacağı başka bir Test maçı var, ancak Hindistan’ın Avustralya’daki zaferi, herkesin birkaç hafta içinde başlayacak olan iki seri arasında bir gözü olacağı anlamına geliyor.

İngiltere, Sri Lanka’ya karşı ilk Testi kazanmakta başarılı olsa da, alt kıtada başarılı bir kaç ay geçirmek istiyorlarsa, hala almaları gereken yol var.

Özellikle en üst sıranın yapılması gereken birkaç haftalık sert greft var – Sri Lanka’daki ilk Testten elde edilen kanıtlar, Dom Sibley ve Zak Crawley’in spine karşı mücadele edeceğini gösteriyor. Hindistan bir iplikçiyle açılmaktan ve en az bir uçtan itibaren bütün gün devam ettirmekten korkmayacaktır.

Dan Lawrence’tan çok etkilendim. Ayaklarını kullanma şekli ve iplikçilere karşı kullandığı teknik büyük bir artıydı.

Ve açıkça, onunla çok fazla endişem olmamasına rağmen, iki yüz Joe Root için büyük bir yıl için harika bir başlangıç. Bence o run atacak iyi bir kaptan, ancak geldiğinde 10-2 olmayı göze alamazsınız, bu yüzden açılışlar gelişmeli.

Betway’i ziyaret edin kriket bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply