Toronto Raptors vs Boston Celtics için en iyi 4 bahis

0

medya

#BetYourWay ile NBA için kendi bahsinizi oluşturun. @Betway #BetYourWay hashtag’ini kullanarak isteğinizi bize tweet atın ve başlama vuruşundan önce fiyatlandırmasını sağlayacağız.

Burada Jack Green’in dördü NBA alır -e Toronto Raptors ve Boston Celtics arasında Perşembe gecesi oynanacak maçı düşünün.

Toronto Raptors (+3,5)

Raptors, altı maçta kazandığı beş galibiyet sayesinde Doğu Konferansı’nda beşinci sıraya yükseldi ve şimdi çöküşe uğrayan Celtics ile mücadele ediyor.

Boston son dört maçından üçünü kaybetti, en sonuncusu Utah Jazz’a 122-108 mağlup oldu ve 11. oldular.inci Bu sezon net reytingde NBA’de, Raptors ise dokuzuncu sırada.

220,5 puandan fazla

Celtics’in son dört maçından üçü 220 puanı geçti ve bu, Raptors’ın hücumunun geçtiğimiz birkaç hafta içinde nasıl tıkladığına göre aynısını yapmalı.

Toronto son yedi maçın altısında 120 veya daha fazla gol attı ve şu anda NBA’de oyun başına puan bakımından dokuzuncu ve hücum sıralamasında yedinci sırada yer alıyor.

Pascal Siakam 19,5 puandan fazla

Siakam, son yedi maçta maç başına ortalama 25.7 sayı alarak, son zamanlarda Raptors için gerçekten hücumda bir adım attı.

Bu süre zarfında 30 sayılık dört oyun kaydetti ve sadece iki kez 20 sayıya ulaşamadı.

Kemba Walker 16,5 puanın altında

Walker bu sezon sakatlık nedeniyle 13 maç kaçırdı ve maç başına ortalama sadece 15 sayı, 2011-12’deki çaylak sezonundan bu yana en düşük notu.

Oyun kurucu son altı maçın dördünde 17 sayıya ulaşamadı ve Celtics’in Utah Jazz karşısında oynadığı son maçta sadece yedi sayı attı.

Betway’i ziyaret edin NBA oranları sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply