Umarım birinci sınıf Envoi Allen, yine

0

13:20

Yarış son iki gündür kesinlikle harikaydı ve hala göreceğimiz çok sayıda süper yıldız var. Allen gönder Marsh Chase’de.

Ne kadar iyi olduğunu ve ne kadar iyi olabileceğini düşündüğüm konusunda hiçbir sır vermedim. O birinci sınıftır. O vahşi bir süveter ve güçlü bir gezgin ve ihtiyacı olanı yapıyor.

Onunla gitme şansın olduğunu düşündüğün için kalbini kıracak ve sonra bir saniye içinde bir düğmeye basılacak ve o uzaklaşacak. Umarım yine teslim eder.

13:55

Bunu biliyorsun Patronlar Oscar tüm sezon bu yarış için eğitildi. Bahçesi uçuyor ve başardıklarından dolayı sert bir şekilde engelli görünmesine rağmen, 7 lb’lik değerli bir iddiası olan Jordan Gainford’u sırtına koydular.

Bu yarışı nasıl kazanacaklarını biliyorlar ve başka birini kazanma şansları var.

14:30

Son derece rekabetçi bir Ryanair Chase. Kavun son dört Cheltenham Festivalinde dört farklı yarışta ikinciliği tamamladı, ancak bu yıl daha iyi gidebilir.

Bu sezon çok formdaydı ve Savills’deki koşusu çok iyiydi. Bu test onun için yapılmış gibi görünüyor.

Ben de düşünüyorum Fakir D’oudairies uzakta olmayacak. Onu ve zıplama yeteneğini her zaman sevdim ve iyi gideceğini düşünüyorum.

15:05

Lisnagar Oscar Geçen yıl Stayers ‘Hurdle’ın şok kazananıydı, ancak bu yıl kazanmasının şok olacağını sanmıyorum.

Cheltenham’ı seviyor, yeterince iyi atlıyor, bütün gün kalıyor ve son kez Haydock’ta iyi koştu. Doğru zamanda şekilleniyor, bu yüzden çok uzakta olacağını düşünmüyorum.

15:40

Plaka her zamanki kadar rekabetçi, ancak kazanırsa kapmak için 100.000 £ bonus ile şunu biliyorsunuz, The Shunter uzakta olmayacak.

Bu sezon engelleri ve çitleri karıştırdı ve Kasım ayında Cheltenham’daki Greatwood Hurdle’ın kolay bir galibi oldu. Hâlâ engelli olabileceğini düşünüyorum.

16:15

Mares ‘Acemi’ hatırlayabildiğim kadar iyi bir yenilenme gibi görünüyor. Roseys Hollow Son seferinde iyi bir sahayı yenerek kazandığında gerçekten gözüme çarptı.

Adil ve dürüst kazandı ve formu tersine çevirecek hiçbir şey göremiyordu. Mark Walsh ona biniyor ve Cheltenham’da kazananlara nasıl binileceğini kesinlikle biliyor!

16:50

Bir rüzgar operasyonundan sonraki ikinci koşunun, bir atı yakalamak için en iyi zaman olduğunu söylüyorlar ve eğer bu doğruysa, Notu Tut çünkü Mick Channon tarafını tutabilir.

Geçen sefer Newbury’de Paul Nicholls’ün akıllı bir atının arkasında iyi bir saniyeydi. Ayrıca Cheltenham’da bugüne kadarki üç başlangıcında da iyi koşuyor ve hepimiz kurs formunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply