Warwick ve Kempton için Cumartesi at yarışı ipuçları

0

medya

15:35 Warwick – Hadi Teddy (kazan)

Bazı atlar, nihayet bir araya gelen net geliştiriciler olarak öne çıkıyor ve Hadi Teddy nasıl yarışılacağını anlamaya başlayan başka bir şey.

Kendisi için her zaman çok kısa olan yolculuklarda acemi engellerde iyi bir form gösterdi. Bu sezon seyahate çıktığından beri çok gelişti.

Uttoxeter’de sezonun ilk başlangıcında iyi bir dördüncü, geçen sefer Cheltenham’da etkileyici bir galibiyet izledi. Bu yarıştaki birçok at, onu diğer hedefler için hazırlık olarak kullanacak, ancak bunu kazanması veya handikapta yukarı çıkmak için yaklaşması ve Cheltenham’da finalde koşmasına izin vermesi gerekecek.

14:05 Market Rasen – Rowland Totemi (her bir yol)

Bu iki mil engelli engel için sadece beş koşucu görevde kaldı, ancak Rowland Ward Geçen sezonun en iyi formunu yeniden üretebilirse, kazanma şansı çok yüksek.

Beş yaşında biri olarak, kesinlikle hala onun en iyisini göremedik ama geçen sezon gösterdiği form çok akıllıydı. Şimdi 141 puan alan Kekik Beyazına karşı kazandığı galibiyet etkileyiciydi ve bunu Cheltenham’da iyi bir koşuyla takip etti.

Geçen sefer Cheltenham’da iyi koştu ama biraz serbestti ve o zamandan beri 2 lb düştü. Yumuşak zemini sevecek ve Ciaran Gethings’in altında iyi koşacak.

15:15 Pazar Rasen – Grangee (kazan)

Willie Mullins, atları İngiltere’ye en büyük armatürlerin dışına sık sık getirmez, bu yüzden bir zamanlar yarışmış bir koşucuyu Market Rasen’e getirdiğinde oturup not alırsınız.

Grangee Ekim ayında Galway’de toplanırken bundan daha etkileyici olamazdı ve bu gezi, mevcut tüm bürokrasiyle birlikte, 11,390 sterlinlik ödül potunu paketlerse kesinlikle daha kolay ve değerli hale gelecektir.

Eileendover’da yenmek için ateşli bir favorisi var ama bu kısrak çok iyi olabilir.

18:20 Kempton – Dick Amca (kazan)

Seni görmek güzeldi Dick Amca Geçen Perşembe Wolverhampton’da galip geldi ve onun bu kadar çabuk geri döndüğünü görmek sürpriz değil. İyi desteklenmişti ve geçen sezon iki yaşında bir oyuncu olarak üç başlangıcında da krediyle koştu. Açıkça yeşildi ve zamana ihtiyacı vardı, ancak yetenek oradaydı.

Geçen hafta yine iyi destek gördü ve güçlü bir şekilde seyahat etti ve işleri geç saatlere kadar kavramaya başladı. Kazanmak için yarım boyla eve uçtu ve bundan çok şey öğrenecekti. Bunun için sadece 3 lb kaldırılmış olduğundan, kesinlikle 66 dereceli bir attan daha iyidir ve aynı formdaysa biraz duracaktır.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply