Washington Football Team – Pittsburgh Steelers İddaa Tahminleri ve İpuçları

0

medya

#BetYourWay ile NFL için kendi bahsinizi oluşturun. @Betway #BetYourWay hashtag’ini kullanarak isteğinizi bize tweet atın ve başlama vuruşundan önce fiyatlandırmasını sağlayalım.

Burada Jack Green’in dördü NFL ipuçları -e Washington Futbol Takımı ile Pittsburgh Steelers arasında Pazartesi gecesi oynanacak maçı düşünün.

medya

Pittsburgh Steelers kazanacak

Steelers, geçen hafta Baltimore Ravens’i 19-14 yenerek 11-0’a yükseldi ve AFC liderlerinin Pazartesi gecesi Washington’a karşı yenilmemiş rekorunu kaybetmeleri pek olası değil.

Futbol Takımı, Cincinnati Bengals ve Dallas Cowboys’a karşı arka arkaya maçlar kazandı, ancak sezon için sadece 4-7 oldular ve henüz galibiyet rekoru olan bir takımı yenemediler.

43,5 puanın altında

Bunlar ligin en iyi iki savunması – Pittsburgh bu sezon herhangi bir takımın maç başına en az sayıya izin verirken, Washington yedinci sırada yer alıyor.

Steelers’ın son dört maçından üçü toplam 44 puanın altında gördü ve bu da bu eğilimi takip etmeli.

Alex Smith 219,5 pas yarda altı

Steelers, bu sezon NFL’deki en az sayı olan maç başına sadece 193,2 pas yarda izin verdi, bu yüzden bu Smith için zorlu bir gezi olacak.

Washington oyun kurucu, son iki maçın her birinde 170 pas sahasının altında kaldı ve geçen hafta Dallas Cowboys karşısında sadece 149 galibiyet aldı.

Bir gol atmak için Chase Claypool

Claypool, çaylak sezonunda son bölgeyi bulma konusunda ustalık gösterdi ve bu sezon zaten 10 gol attı.

22 yaşındaki, Pittsburgh’un en iyi büyük oyun tehdidi ve Pazartesi günü tekrar gol atmak için iyi bir fiyat.

medya

Betway’i ziyaret edin NFL bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply