Woodley v Luque oranlar ve tahminler

0

Burada Jack Green’s en iyi UFC 260’ta Tyron Woodley v Vicente Luque için UFC seçimleri. En büyük dövüşler hakkında seçim yapmak için Betway Insider’ı ziyaret edin.

Woodley – Luque oranlar

Eski siklet şampiyonu Tyron Woodley, Cumartesi gecesi UFC Apex’te Vicente Luque ile karşılaştığında üç maçlık bir mağlubiyet serisi yakalamayı umuyor.

Woodley, iki yıllık bir süre boyunca dört dövüş süren bir unvan saltanatının ardından tüm zamanların en büyük ağır ağırlığından biri olarak kabul edildi, ancak 38 yaşında olan Amerikalı, daha önce unvanını geri kazanmak için bir galibiyete ihtiyaç duyuyor. emekli oluyor.

Woodley, Mart 2019’da tek taraflı bir karar yenilgisiyle kemerini Kamaru Usman’a kaybetti ve o zamandan beri Gilbert Burns ve Colby Covington’a yenilerek siklet sıralamasında yedinci sıraya düştü.

Buna karşılık Luque, Niko Price ve Randy Brown karşısında stopajın ardından yükselişte olan bir dövüşçüdür. 29 yaşındaki oyuncu, Kasım 2019’da Stephen Thompson’a yenilerek son dokuz maçından sekizini kazandı – bu maçın adı Fight of the Night – tek istisna.

‘Sessiz Suikastçı’, bölümün en heyecan verici dövüşçülerinden biri olarak ün kazandı – son 10 zaferinden dokuzu uzaklaştı ve Woodley’i yenerse şampiyonluk şansı çok uzak olmayabilir, şampiyon Usman uygun arıyor yarışmacılar.

Şurada: , Luque bu ortak ana etkinlikte galibiyet kazanmanın açık favorisi.

Bu arada Woodley, kariyerini tekrar rayına oturtmak için.

Woodley v Luque tahmini

Üst üste üç dövüşü kaybetmek, bölümün tepesinde rakiplerle savaşırken tam bir felaket değildir, ancak Woodley’in üç yenilgisinin tarzı eski şampiyon için büyük endişe yaratmalıdır.

Her üç dövüşte de tamamen bunalmıştı ve sağ eliyle tetiği çekmekte tereddütlü görünüyor ki bu onu en iyi döneminde bu kadar tehlikeli bir savaşçı haline getirdi.

Woodley her zaman arka ayak üzerinde dövüşmekten ve kontra atışlara yüklenmekten mutlu olmuştur, ancak bu taktik, Eylül 2018’de Darren Till’i dövdüğünden beri işe yaramadı.

Eğer 38 yaşındaki kullanılmış bir güçse, Luque bunu çok belirgin hale getirecektir.

Brezilya doğumlu Amerikalı, Woodley’de büyük sorunlara neden olacak tüm araçlara sahip. Ön ayak üzerinde savaşır, Woodley alt etmek için şut atarsa ​​mükemmel bir yer oyununa sahiptir ve eski şampiyonun ateş etmeye istekli olması durumunda büyük bir şutu kaldıracak kadar dayanıklıdır.

Luque’un tarzı, eski Woodley ile savaşırsa onu bayıltma tehlikesiyle karşı karşıya bırakırdı. Dövüşçülerin mevcut yörüngeleri göz önüne alındığında, genç adamın puan kazanmaya giden yolda hakim olması çok daha olasıdır.

Luque kararla kazanır

Betway’i ziyaret edin UFC bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply